דף הבית | הספריה הדיגיטלית הישראלית | עונת התרבות תש"פ | לוח אירועים | קטלוג וספריה | הודעות חשובות! | צור קשר | פייסבוק |
דף הבית  > אירועים

לוח אירועים


ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
* להצגת אירועי היום נא ללחוץ על התאריך

  היום -  חמישי 23.1.2020
שעה נושא כתובת קטגוריה
10:30 "מלאכים על שמי ברלין" מרצה: יואל שתרוג הרצאות
20:00 התבטל!!!!! "פייק ניוז ומדע" מרצה: ד"ר ארז גרטי הרצאות


   רביעי  1.1.2020
שעה נושא קטגוריה
12:00 - 09:30 "גיל-גול" לפעוטות עם יעל שטיין מפגשים

   חמישי  2.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 "אמריקה. בלוז, קאנטרי ורוקנרול" מרצה: יואל שתרוג הרצאות
17:30 הולדת האמנות המודרנית: "העין התמימה" האימפרסיוניזם הרצאות
20:00 - 17:30 סדנה לכתיבה יוצרת בהנחיית הסופרת שרה שילה חוגים וקורסים

   שישי  3.1.2020
שעה נושא קטגוריה
11:00 פתיחת תערוכות: "הלוחש לספינקס" ; "מחוץ למסילה" תערוכות
21:30 "חייכי לי בשירים". דוד זכאי שר משיריו ומספר עליהם ערבי שירה

   שבת  4.1.2020
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "היה היה ילד" בבימוי אורי לוי סרטים
19:30 סרט ומפגש: "להאיר את יוסי" סרטים

   ראשון  5.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 סינסתזיה - מסע בין חושים ב'. מרצה: ניבי אלרואי הרצאות

   שני  6.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 תקשורת עם קהל והצגה עצמית. מרצה: גלית אקרמן ברש הרצאות
17:00 "הנקודות הצבעוניות של פיתי החיפושית" עם דליה סגל שעת סיפור

   שלישי  7.1.2020
שעה נושא קטגוריה
סיור אמנות לגלריות בת"א. בהדרכת נועה רז מלמד טיולים
09:00 האסלאם - דת, תרבות והוויה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
12:30 - 11:00 קורס ערבית - בהנחיית איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  8.1.2020
שעה נושא קטגוריה
12:00 - 09:30 "גיל-גול" לפעוטות עם נירה אפרתי מפגשים

   חמישי  9.1.2020
שעה נושא קטגוריה
20:00 נדחה!!!! הפוליטיקה של האוכל: "קליפת לימון" הרצאות

   שישי  10.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:00 "גם ביחד וגם לחוד" מרצה: שירלי יובל יאיר הרצאות
21:00 התבטל!!!!!! "מאריק ועד אריאל: היוצרים הגדולים" אירועים

   שבת  11.1.2020
שעה נושא קטגוריה
11:00 פתיחת תערוכה בקומה העליונה: "פני החומר" משה שוחט תערוכות
11:30 סינמה שבת: "עסקה עסקה עם אלוהים" סרטים

   ראשון  12.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 על ה"אין-האני" הבודהיסטי. מרצה: ד"ר נעמה אושרי הרצאות

   שני  13.1.2020
שעה נושא קטגוריה
17:00 "שמלת השבת של חנה'לה" מספרת : עינת לויתן שעת סיפור

   שלישי  14.1.2020
שעה נושא קטגוריה
09:00 האסלאם - דת, תרבות והוויה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
12:30 - 11:00 קורס ערבית - בהנחיית איני עבאדי חוגים וקורסים
20:00 יאיו קוסאמה : סיפור אהבה בנקודות. מרצה: יערה קידר הרצאות

   רביעי  15.1.2020
שעה נושא קטגוריה
12:00 - 09:30 "גיל-גול" לפעוטות עם טובי רום מפגשים

   חמישי  16.1.2020
שעה נושא קטגוריה
08:40 על צלילים ואנשים: גלן גולד. מרצה: רועי עלוני הרצאות
20:00 מפגש ספרותי בעקבות שנה למותו של עמוס עוז אירועים
20:00 - 17:30 סדנה לכתיבה יוצרת בהנחיית הסופרת שרה שילה חוגים וקורסים

   שבת  18.1.2020
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "בוכרא פיל מישמיש" סרטו של טל מ. ישראל סרטים
19:30 נדחה!!! מפגש ספרותי 50 שנה למותה של לאה גולדברג אירועים

   שני  20.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 בוטל!!!! הסודות הצרפתיים: רומן גארי הרצאות
17:00 "יובל המבולבל" מספר - אלון זמק שעת סיפור

   שלישי  21.1.2020
שעה נושא קטגוריה
09:00 האסלאם - דת, תרבות והוויה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00 "לאונרד ברנשטיין" מרצה: אראלה קינן הרצאות
12:30 - 11:00 קורס ערבית - בהנחיית איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  22.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:00 משפחת סימפסון: אמריקה לא מתפקדת. מרצה: רחל אסתרקין הרצאות
12:00 - 09:30 "גיל-גול" לפעוטות עם מיכל שי-לי מפגשים

   שישי  24.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:00 התבטל!!!!!! שישי תרבות: הבאוהאוס בן 100 ! מפגשים

   שבת  25.1.2020
שעה נושא קטגוריה
11:00 "הדקדוק הפנימי" בבימוי ניר ברגמן (אולם זוהר) סרטים
11:30 לא מתקיימת סינמה שבת סרטים
16:30 "סוסי ים" "להציל את נטע" בבימוי ניר ברגמן סרטים
19:00 "כנפיים שבורות" בהשתתפות הבמאי ניר ברגמן סרטים

   ראשון  26.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 האי-נחת והאמצעים להחלץ ממנה. מרצה: ד"ר נעמה אושרי הרצאות

   שני  27.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 התבטל!!!!! רצח ארלוזורוב. מרצה: אמנון ברזילי הרצאות
17:00 "דודי שמחה" על פי ע. הלל. מספר: גבריאל הדר שעת סיפור

   שלישי  28.1.2020
שעה נושא קטגוריה
09:00 האסלאם - דת, תרבות והוויה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00 "ג'ז - גירסת אנרי מאטיס". מרצה: אירנה פרידלנד הרצאות
12:30 - 11:00 קורס ערבית - בהנחיית איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  29.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 הרנסנס: הציור של ארצות השפלה. מרצה: ד"ר אפי זיו הרצאות
12:00 - 09:30 "גיל-גול" לפעוטות עם רונית גושן מפגשים

   חמישי  30.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 התבטל!!!! גני המזרח מרצה: ד"ר עתליה קרני הרצאות
17:30 הולדת האמנות המודרנית" "על תפוחים ואנשים". פול סזן הרצאות
20:00 - 17:30 סדנה לכתיבה יוצרת בהנחיית הסופרת שרה שילה חוגים וקורסים

   שישי  31.1.2020
שעה נושא קטגוריה
10:30 שיח גלריה: "הלוחש לספינקס" "מחוץ למסילה" תערוכות
21:30 מופע זמר עם ישראל גוריון ואורי הרפז ערבי שירה


גירסה להדפסהגירסה להדפסה
 
 
ראשי  |  אודות  |  מפעלי ההנצחה  |  ספריה  |  גלריה  |  הרצאות, חוגים וטיולים  |  הארכיון ההיסטורי של קרית טבעון  |  פייסבוק  |  English
Created by Consist