דף הבית | הספריה הדיגיטלית הישראלית | עונת התרבות תשע"ט | לוח אירועים | קטלוג וספריה | הודעות חשובות! | צור קשר | פייסבוק |
דף הבית  > אירועים

לוח אירועים


ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2
* להצגת אירועי היום נא ללחוץ על התאריך

  היום -  שישי 22.2.2019
שעה נושא כתובת קטגוריה
10:00 שישי תרבות: סרט ואירוע פתיחת תערוכות חדשות תערוכות


   שבת  2.2.2019
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "אליפלט" בבימוי שקד גורן סרטים

   שני  4.2.2019
שעה נושא קטגוריה
17:00 "מה עושות האיילות". מספר ושר - גבריאל הדר שעת סיפור
19:30 הרצאה:"האם גם לך כואב?" מרצה אסף שטמר הרצאות

   שלישי  5.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00-12:30 קורס ערבית מדוברת עם איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  6.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:00 אור, יזע ודמעות על הקולנוע: הקולנוע המודרני הרצאות
12:00 - 09:30 גיל-גול פעלתון לפעוטות עם יעל שטיין מפגשים

   חמישי  7.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 מסע חובק עולם: בלגיה. מרצה: יואל שתרוג הרצאות
18:00 אמנות ישראלית: "מיהו יהודי?". מרצה: דוד איבגי הרצאות

   שבת  9.2.2019
שעה נושא קטגוריה
טיול אל חוות הגמלים "בראשית" ויער להב טיולים
11:00 פתיחת תערוכה בקומה העליונה: "בדרך מאיזמיר". תערוכות
11:30 סינמה שבת: "אליפלט" בבימוי שקד גורן סרטים

   ראשון  10.2.2019
שעה נושא קטגוריה
19:30 "רפואה מותאמת אישית" מרצה: פרופ' אהרון צ'חנובר הרצאות

   שני  11.2.2019
שעה נושא קטגוריה
17:00 "שלושת הפרפרים" עם אסף אלברשטיין שעת סיפור

   שלישי  12.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00-12:30 קורס ערבית מדוברת עם איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  13.2.2019
שעה נושא קטגוריה
12:00 - 09:30 גיל-גול פעלתון לפעוטות עם גלית פרקש פוגל מפגשים

   שישי  15.2.2019
שעה נושא קטגוריה
21:30 מבוטל!!!!! - ערב זמר: "העיקר זה הרומנטיקה" ערבי שירה

   שבת  16.2.2019
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "ארמי אוף לאברז בארץ הקודש" סרטים

   ראשון  17.2.2019
שעה נושא קטגוריה
19:30 "סוריה - מה שהיה ומה שנשאר". מרצה: נפתלי הילגר הרצאות

   שני  18.2.2019
שעה נושא קטגוריה
17:00 "מי זה דופק בדלת" על פי רינהרד מישל עם אבי שדה שעת סיפור
19:30 "איך עובד עולם התקשורת החרדי?" מרצה: אשר סוזין הרצאות

   שלישי  19.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 התבטל!!!! יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00-12:30 התבטל!!!! קורס ערבית מדוברת עם איני עבאדי חוגים וקורסים
19:30 היהודים באים: "כשאליהו הנביא התחיל לשיר" הרצאות

   רביעי  20.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:00 אור, יזע ודמעות על הקולנוע: על גברים ונשים הרצאות
12:00 - 09:30 גיל-גול פעלתון לפעוטות עם שרה ברין מפגשים

   חמישי  21.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 פלאי העולם העתיק: מפלי מים ענקיים הרצאות
19:30 מפגש עם אורנה בן דור - יוצרת קולנוע דוקומנטרי אירועים

   שבת  23.2.2019
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "ארמי אוף לאברז בארץ הקודש" סרטים

   שני  25.2.2019
שעה נושא קטגוריה
17:00 "יומולדת לקוף" עם תיאטרון סיפור של אורנה שעת סיפור
19:30 "קיצור תולדות החיטה" מרצה: פרופ' אסף דיסטלפלד הרצאות

   שלישי  26.2.2019
שעה נושא קטגוריה
סיור אמנות למוזיאון תל אביב. מדריכה: נועה רז מלמד טיולים
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00-12:30 קורס ערבית מדוברת עם איני עבאדי חוגים וקורסים

   רביעי  27.2.2019
שעה נושא קטגוריה
10:30 "הקשר בין האדריכלות הקלסית לאדריכלות הרנסנס" הרצאות
12:00 - 09:30 "גיל-גול" פעלתון לפעוטות עם זהבית גולדשטיין ורדי מפגשים

   חמישי  28.2.2019
שעה נושא קטגוריה
08:40 על צלילים ואנשים: סיפור הפרברים הרצאות
17:00; 19:00; 21:00 הצגת תיאטרון: "הוא הולך בשדות". עם תאטרון רות קנר אירועים


גירסה להדפסהגירסה להדפסה
 
 
ראשי  |  אודות  |  מפעלי ההנצחה  |  ספריה  |  גלריה  |  הרצאות, חוגים וטיולים  |  הארכיון ההיסטורי של קרית טבעון  |  פייסבוק  |  English
Created by Consist