דף הבית | קטלוג וספריה | לוח אירועים | עונת התרבות תשע"ט | הודעות חשובות! | צור קשר | פייסבוק |
דף הבית  > אירועים

לוח אירועים


ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
* להצגת אירועי היום נא ללחוץ על התאריך

  היום -  שבת 20.10.2018
שעה נושא כתובת קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "דבש שחור" בבימוי אורי ברבש סרטים


   רביעי  3.10.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 'גילגול'- פעלתון לקטנטנים מפגשים

   חמישי  4.10.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 מסע חובק עולם: אתיופיה. מרצה: יואל שתרוג הרצאות

   שישי  5.10.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 שיח גלריה בתערוכות. בהשתתפות האוצרת והאמנים מפגשים
21:30 ערב זמר עם פרופ' יוסי גמזו - בשירים וסיפורים ערבי שירה

   שבת  6.10.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "לבדיתי" בבימוי ראובן ברודסקי סרטים

   שני  8.10.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "טרמפ על מטאטא" עם אבי שדה מתאטרון מנגינות ואגדות מפגשים
19:30 אינטליגנציות חבויות: "היה או לא היה?" הרצאות

   שלישי  9.10.2018
שעה נושא קטגוריה
טיול: "אצל עגנון על המרפסת". מדריכה: נורית בזל טיולים
20:30 סרט תיעודי: "המראה של השמש" בבימוי נטע אריאל סרטים

   רביעי  10.10.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 "גיל-גול"- פעלתון לקטנטנים. אורחת: קמליה סגל מפגשים

   חמישי  11.10.2018
שעה נושא קטגוריה
08:40 על צלילים ואנשים: גדולי המנצחים של ימינו הרצאות
18:00 אמנות ישראלית: "לא מכאן, לא משם". מרצה: דוד איבגי הרצאות
20:30 ביטול הרצאה של ד"ר חיים שפירא אירועים

   שבת  13.10.2018
שעה נושא קטגוריה
11:00 "מנגנים גלריה" מופע מוסיקלי עם אורי ביתן אירועים
11:30 סינמה שבת: "לבדיתי" בבימוי ראובן ברודסקי סרטים
20:30 המופע "בלתי קריא" אירועים

   ראשון  14.10.2018
שעה נושא קטגוריה
19:30 "מה שלא ידענו על סעודיה". מרצה: נפתלי הילגר הרצאות

   שני  15.10.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "איילת מטיילת" עם מיכל חן פיאצ'וטקה שעת סיפור

   שלישי  16.10.2018
שעה נושא קטגוריה
20:30 סרט ומפגש: "אור חוזר" בבימוי מרדכי ורדי סרטים

   רביעי  17.10.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 "גיל-גול"- פעלתון לקטנטנים. אורחת: אורה אייזנשטיין מפגשים
10:00 אור, יזע ודמעות על הקולנוע: הראינוע. הרצאות

   חמישי  18.10.2018
שעה נושא קטגוריה
19:00 עתיד הקריה- כנס נציגי מועמדים/ת וסיעות למועצה

   שישי  19.10.2018
שעה נושא קטגוריה
8:30-10:00 יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי. ד"ר פ. בר-סלע מפגשים

   שני  22.10.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "איתמר מטייל על קירות" מספר ושר - גבריאל הדר שעת סיפור
19:30 אינטליגנציות חבויות: "איזהו הגיבור? הכובש את יצרו" הרצאות

   רביעי  24.10.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 "גיל-גול"- פעלתון לקטנטנים. אורחת: שרה ברין מפגשים

   חמישי  25.10.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 פלאי העולם העתיק: הפירמידות הרצאות
20:30 "הפסנתרנית" - מפגש אלקטרו אקוסטי מצוייר עם ש. לגמן אירועים

   שישי  26.10.2018
שעה נושא קטגוריה
12:00 פתיחת תערוכה: אמנים בסטודיו של אלי שמיר תערוכות
8:15-9:45 יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי. בהנחית ד"ר פ. בר-סלע מפגשים

   שבת  27.10.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "דבש שחור" בבימוי אורי ברבש סרטים

   שני  29.10.2018
שעה נושא קטגוריה
20:30 מפגש עם אלון אלטרס, סופר משורר ומתרגם מפגשים

   שלישי  30.10.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30, 20:30 סינמה שלישי: "אורי זהר חוזר" סרטים

   רביעי  31.10.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 "גיל-גול"- פעלתון לקטנטנים. אורחת: דפנה ברקוביץ' מפגשים
10:30 יוון ורומא: מהמקדש היווני ועד ל"בית הלבן" הרצאות


גירסה להדפסהגירסה להדפסה
 
 
ראשי  |  אודות  |  מפעלי ההנצחה  |  ספריה  |  גלריה  |  הרצאות, חוגים וטיולים  |  הארכיון ההיסטורי של קרית טבעון  |  פייסבוק  |  English
Created by Consist