לוח האירועים

האירועים הקרובים

תן עוגה הכל לטובה
מספרת: מיה סהר ( 'מיהאגדות' )

סיפורו של ג'ק, ילד צעיר ועני, היוצא לחגיגת יום הולדתה המלכותי של הנסיכה. בדרכו נתקל בקשיים, עובר מכשולים וחווה אכזבות. ג'ק יגלה את סוד ערכן של אהבה, אמונה בטוב ושמחה, אשר ילוו אותו  לאורך המסע, עד למציאת המתנה אותה יעניק לנסיכה המופתעת. תאטרון סיפור עם בובות ייחודיות, עשויות מחפצים יומיומיים, ב'שימוש חוזר'. חוויה תיאטרלית מרתקת, בשיתוף הילדים בקהל.

'אני לא'
הקרנה ומפגש עם הבמאי תומר הימן

החלום של אורן לוי (תלמיד פנימיה) מגיל 13 הוא להיות במאי קולנוע ודרך תיעוד עצמי בווידאו הוא נאבק להבין מי הוא. הסרט עוקב אחרי סיפורו המורכב של אורן: האימוץ, היחסים בבית, האבחונים השגויים והאמת שגם אם לפעמים כואבת, אורן תמיד יגיד אותה ישר ולפנים. ביחד עם משפחתו המאמצת הוא נוסע לגואטמלה, שם יפגוש לראשונה את הוריו הביולוגיים ויעז להתבונן בעצמו.

'סינמה סבאיא'
הקרנה ומפגש עם דאנה אבגי

זוכה בפרס סרט הביכורים פסטיבל קולנוע ירושלים. שמונה נשים יהודיות וערביות, עובדות עירייה מאיזור חדרה והמשולש, נפגשות בסדנה ללימוד צילום וידאו שמתקיימת כחלק מגמול השתלמות. רונה (דאנה איבגי), במאית צעירה, מובילה את הסדנה ומלמדת אותן כיצד לתעד את עולמן. הסרט מחולק לשמונה חלקים, בהתאם למספר מפגשי הקורס. בלִבו עומדת הדינמיקה הקבוצתית המרתקת שמתפתחת בין קירות החדר, ולצדה קטעי הוידאו. הייחודיים שהנשים מצלמות ומקרינות על הבד הלבן. נושאים כמו עצמאות, תפיסת מקום, זוגיות, אימהוּת, פחד והעזה מובילים להתנגשות והתקרבות בין נשים שללא הסדנה לא היו מוצאות את מקומן יחד באותו חלל, ובטח שלא חולקות סודות ורגעים אינטימיים מכוננים. רונה מתבוננת עליהן ומצלמת. אולי ייצא מזה סרט.

אורך 91 , ישראל (2021) בימוי: אורית פוקס רותם שחקנים: דאנה איבגי, אמל מורקוס, מרלן בג'אלי, רותי לנדאו, חאולה חאג'־דיבסי, ג'ואנה סעיד, יוליה טגיל, אסיל פרחאת, אורית סמואל, ליאורה לוישפה: עברית, ערבית, תרגום לעברית

 

דילוג לתוכן