בהנחיית אתי אברג'יל

אמנית, פסלת, רשמת ומרצה לאמנות

על הסדנה: נצא למסע מיפוי רב ממדי של יצירות מכוננות ומשפיעות על התהוות השיח הגלובלי. נכיר תהליכי יצירה, יוצרים ויצירות בולטות מרחבי העולם, נעסוק בשינויים ובתהליכי טרנספורמציה רב-תרבותיים, בתהליכי הגירה והסתגלות.
נתוודע אל המורכבות הרעיונית והרגשית של היצירה העכשווית בצמתים הסואנים שלה, בקונפליקטים ובמשברים חברתיים ופוליטיים, באוטופיות ודיסטופיות, בחללים הטרוטופיים, במרחבים של זיכרון ושל שכחה, במקום ובהעדר, בנדודים, בגלות ובפליטות, בקריסה ובפירוק של  נרטיבים.

הדגש במפגש הוא על היבטים גלובליים וארכיטיפיים של השיח האמנותי , והוא מועבר  מנקודת מבט פנימית ליצירה. לא כהיסטוריה של האמנות, אלא כתהליך התבוננות קבוצתית משותפת, לימוד ופרשנות של נושאים העולים מתוך חוויית היצירה העכשווית  האוניברסלית.

על המנחה: אתי אברג'יל, ילידת טבעון, היא אמנית, פסלת ורשמת עטורת פרסים ומרצה לאמנות. הציגה פרקי מיצב בחללים רבים בארץ ובעולם, בהם בביאנלה בוונציה 2003, בניו יורק, מיאמי, וינה ובריסל. עבודותיה נמצאות באוספים של מוזיאון ישראל ומוזיאון תל אביב, במוזיאון הרצליה ובמוזיאון הנגב, וכן באוספים פרטיים בעולם. ב-2008 יצא ספר האמן שלה "יומן מיצבים". ספר המשך נמצא בימים אלה בתהליך עבודה.

פרטים: 10 מפגשים, פעם בשלושה שבועות, ימי שני, 18:00-21:00, במרכז ההנצחה בקרית טבעון.

תאריך פתיחה: 9.11.20 (תיתכן דחייה בתאריך הפתיחה בהתאם להנחיות משרד הבריאות)

מחיר: 2,400 ₪  (תשלום יגבה רק עם פתיחת הסדנה)

מתעניינים? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אל תחמיצו אירוע - הירשמו לדיוור

דילוג לתוכן